Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

555 Postów

(DariuszWysocki)
Wyjadacz
wklej zdjecie georga clooneya to moze moze haha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
born napisał:
NO I CO PANIENKI???? CZEKAM NA ODPOWIEDŹ!!!!
A kim ty jesteś, żeby inni mieli wykonywać twoje rozkazy lub spełniać zachcianki i to natychmiast?
Ogarnij sie trochę zanim wstawisz wykrzykniki, a po drugie do dorosłych, zamężnych kobiet, w dodatku starszych od siebie nie wypada zwracać sie per panienki.
Jeżeli jest potrzeba używania capslocka, to mozna, tylko trzeba pamietać, ze na forach tekst napisany w całości dużymi /wielkimi literami:
a) oznacza krzyk
b) jest nieczytelny
Pozdrawiam i życzę miłego dnia kawalerze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
Hilton napisał:
born napisał:
NO I CO PANIENKI???? CZEKAM NA ODPOWIEDŹ!!!!
A kim ty jesteś, żeby inni mieli wykonywać twoje rozkazy lub spełniać zachcianki i to natychmiast?
Ogarnij sie trochę zanim wstawisz wykrzykniki, a po drugie do dorosłych, zamężnych kobiet, w dodatku starszych od siebie nie wypada zwracać sie per panienki.
Jeżeli jest potrzeba używania capslocka, to mozna, tylko trzeba pamietać, ze na forach tekst napisany w całości dużymi /wielkimi literami:
a) oznacza krzyk
b) jest nieczytelny
Pozdrawiam i życzę miłego dnia kawalerze.

HILTON!!! ODPOWIADAM KOLEJNO! JESTEM PANEM I WŁADCĄ DLA TAKICH JAK TY(!!!) ZANIM DO KOGOŚ TAKIEGO JAK JA POWIESZ OGARNIJ SIĘ TO PO PIERWSZE OCEŃ SIEBIE! UŻYWAM CAPS LOCKA ŻEBYŚ WYRAŹNIE WIDZIAŁAŻE TO DO CIEBIE! JESTEM PO ROZWODZIE(!) PO PROSTU MIAŁEM DOŚĆ(!) TAKIEGO TRZEPAKA JAK TY PANIENKO!!! TAKIEGO TRZEPAKA JAK TY I TOBIE PODOBNE!!! POZDRAWIAM PANIENKI!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Dla takich jak ja możesz być co najwyżej podnóżkiem.
Bez odbioru.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
Hilton napisał:
Dla takich jak ja możesz być co najwyżej podnóżkiem.
Bez odbioru.

PAN, WŁADCA NIE MOŻE BYĆ PODNÓŻKIEM! JEST P-A-N-E-M!!! HILTON CZYM TY MYŚLISZ? AHA, TYM CO MASZ TAM MIĘDZY... JAK TEN ORGAN SIĘ NAZYWA? ODBIÓR!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok